VENDO.365

Zarządzanie przedsiębiorstwem 24/7/365 z każdego miejsca

Czym jest chmura?

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) jest modelem przetwarzania danych, który opiera się na możliwości korzystania z VENDO.365 za pośrednictwem sieci Internet. Oznacza to, że oprogramowanie rozumiane jest jako usługa, do której użytkownicy otrzymują dostęp, bez potrzeby zakupu licencji, utrzymania infrastruktury informatycznej bądź instalacji Vendo.365 na własnych serwerach. CFI Systemy Informatyczne dostarcza platformę chmurową oraz dba o jej zabezpieczenie, sprzęt i utrzymanie.

Dla kogo rozwiązanie w chmurze

Dla firm handlowych oraz usługowych, dla firm zmieniających niejednokrotnie lokalizacje swoich punktów sprzedaży, dla firmy, która nie planują budować i zarządzać własną serwerownią i siecią, dla firm, które chciałaby pracować na nowoczesnym wysokiej klasy rozwiązaniu do zarządzania firmą ale koszty poniesione na jego wdrożenie planują przeznaczyć na inne cele. Dla firm, które dbają o to, żeby ich dane w systemach były odpowiednio zabezpieczone oraz zgodne z aktualnymi zmianami w prawie

Korzyści chmury

Skalowalność, dostępność, wydajność, elastyczność i niezawodność.

Dlaczego VENDO.365?

Vendo.365 w chmurze obliczeniowej to sprawdzony sposób korzystania z systemu do zarządzania przedsiębiorstwem bez utrzymania własnej infrastruktury serwerowej. Dzięki VENDO.365 pozbywasz się stałych kosztów utrzymania i serwisu lokalnego informatyka. Oznacza to propozycję - bez kupowania i inwestycji początkowej w hardware i systemy operacyjne oraz bazodanowe. Dzięki VENDO.365 masz dostęp do swojego systemu przez 24/7/365 z każdego miejsca i w bardzo przystępnej cenie.

Zostaw wiadomość

a my skontaktujemy się z Tobą
Wpisz tutaj Captcha:


Aby wysłać wiadomość wymagane jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych
osobowych.

CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Napisz e-mail biuro@cfi.pl