Czym jest chmura?

Vendo.365 w chmurze obliczeniowej to sprawdzony sposób korzystania z systemu do zarządzania bez utrzymania własnej infrastruktury serwerowej. Bez stałych kosztów utrzymania i serwisu lokalnego informatyka. Oznacza to propozycję - bez kupowania i inwestycji początkowej w hardware i systemy operacyjne oraz bazodanowe.

Chmura obliczeniowa (cloud computing)

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) jest modelem przetwarzania danych, który opiera się na możliwości korzystania z Vendo.365 za pośrednictwem sieci Internet. Oznacza to, że oprogramowanie rozumiane jest jako usługa, do której użytkownicy otrzymują dostęp, bez potrzeby zakupu licencji, utrzymania infrastruktury informatycznej bądź instalacji Vendo.365 na własnych serwerach. CFI Systemy Informatyczne dostarcza platformę chmurową oraz dba o jej zabezpieczenie, sprzęt i utrzymanie.

Możliwości

Obecnie, blisko 75% firm na świecie korzysta z chmury obliczeniowej. Dzięki temu otrzymują pełną kontrolę kosztów. Organizacje korzystające z modelu chmurowego zyskują stabilność finansową oraz wiedzę na temat ponoszonych kosztów. Płacą tylko za to, czego potrzebują. Mają zapewnioną skalowalność, która jest w szczególności ważna dla firm rozwijających się. Zapotrzebowanie wzrasta wraz z rozwojem organizacji. Chmura obliczeniowa zapewnia możliwość korzystania z takiej ilości zasobów, jaka jest potrzebna. Przedsiębiorcy zyskują wyższy poziom dostępności gdyż dane użytkowników są dostępne w chmurze, dzięki czemu dostęp do nich jest możliwy z każdego miejsca i w dowolnym czasie.

VENDO.365
w chmurze
obliczeniowej

Niezawodność. W chmurze nie ma czegoś takiego jak awaria stacji roboczej.

Zapewniona skalowalność, która jest
w szczególności ważna dla firm rozwijających się.

Chmura obliczeniowa zapewnia możliwość korzystania z takiej ilości zasobów, jaka jest potrzebna

Pełna kontrola kosztów. Stabilność finansowa oraz wiedza na temat ponoszonych kosztów.

Dzięki chmurze obliczeniowej firmy otrzymały możliwość decydowania czy chcą inwestować w serwery, licencje oraz obsługę IT, czy wolą „wynająć” oprogramowanie i nie martwić się o wymienione koszty. Dodatkowo, cloud computing daje wiele możliwości start-up’om, których nie stać na zakup drogiego sprzętu na początku swojej działalności. Teraz, firmy mogą korzystać z najwyższej jakości oprogramowania Vendo.365, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów na samym początku swojej działalności.

Pakiety

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 3 różne pakiety. Pakiet dla firm handlowych, dla firm e-commerce i 3 specjalny pakiet dla obu rodzajów firm rozbudowany o obszar prowadzenia pełnej księgowości.

Handel

Rozwiązanie skierowane do firm działających w obszarze handlu. Zawiera aktualizacje systemów, pakiet potrzebnych raportów, dedykowany serwer z gwarantowanym pełnym bezpieczeństwem przez firmę 3S i wsparcie użytkowników.

E-commerce

Rozwiązanie skierowane do firm działających w obszarze handlu internetowego, szerokie możliwości automatyzacji wysyłek poprzez kurierów czy też automatyzacja procesu wysłania towaru do paczkomatu, dodatkowo integracja z dwoma platformami na których możesz zbudować i prowadzić swój biznes w e-commerce.

Handel lub E-commerce PLUS

Ten pakiet uzupełniony jest dodatkowo o obszar prowadzenia pełnej księgowości wraz ze środkami trwałymi.

Zostaw wiadomość

a my skontaktujemy się z Tobą

Aby wysłać wiadomość wymagane jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Napisz e-mail biuro@cfi.pl